BELYSNING / Golvlampor / Fd golvlampfot 8435539
nr 843 5539
Fd golvlampfot
Smide, 20-tal
Kondition: slitage, skador, inkomplett
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 19:55:39
25/8 20:13:59
Fd golvlampfot
nr 843 5539
Fd golvlampfot
Smide, 20-tal
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 26 augusti 2013 |
25/8 20:13:59 | 1 | Vinnande bud |